« بازگشت

پایان ارائه پشتیبانی رایگان از سیستم WHMCS و برخی تغییرات جدید

  • 27 خرداد 1399
  • 15:28بعد از ظهر

سلام و احترام

قبلا از اینکه در کنار ما هستید سپاسگزاریم

بیش از سه سال مداوم در حدود دو میلیون پیام و تیکت در سایت و شبکه های اجتماعی بین ما و شما رد و بدل شد. از اینکه شاهد موفقیت، چالش ها و تلاش شما برای کسب روزی بودیم باعث خوشحالی ما بوده و هست.

در این مدت با افتخار و لذت مشکلات شما عزیزان را در خصوص سیستم WHMCS بررسی، پیگیری و حل کردیم. بدون دریافت هزینه ای، بیش از 95 درصد خدمات به شما عزیزان را با افتخار رایگان انجام دادیم چون موفقیت شما برای ما با ارزش بوده و هست.

اما در چند ماه اخیر مشکلات زیادی رو پیش رو داشتیم مثل توهین سایت WHMCS به کاربران ایران و عدم تمدید بیش از 1100 لایسنس توسط ما به جبران اشتباه این سایت. مشکلات سرور های خارجی مانند بلوهاست و هتزنر و انتقال به سرور های داخلی ( از مشکلات سرورهای داخلی که بگذریم ???? )

فشار ارز و بیماری کرونا که باعث شد اکثر کسب و کار های بزرگ ( ایمیل های برخی که شفاف کار می کردند رو اکثرا دیدید ) با مشکلاتی روبرو شوند مانند دورکاری اجباری که باعث شد یک کسب و کار سرویس دهنده روی کسب و کار که سرویس گیرنده هست تاثیر منفی بزارد. این مورد را هم زیاد دیدیم. ( از همکاران بی معرفت که از این دورکاری سوء استفاده کردند بگذریم )

از همه اینا که بگذریم میرسیم به بخش پشتیبانی سایت که لازم هست دوستان و مشتریان گرامی مطلع باشند.

بخش پشتیبانی که صرفا وظیفه دارد از محصولات سایت ( تولید شده توسط مجموعه WHMCS فارسی ) پشتیبانی کند، در این مدت بصورت 24 ساعت پاسخگوی مشتریان گرامی بود چه در خصوص محصولات سایت و چه دیگر مجموعه ها که با افتخار سعی در کمک به شما داشتیم. ( همانقدر بدونید که سوالات در خصوص درگاه ها، چت های آنلاین، نمایندگی های دامنه و سرور و ... را هم از ما پشتیبانی خواستید و ما تا جایی که امکان بود به شما کمک کردیم ) در خصوص WHMCS که وظیفه ای در خصوص پشتیبانی نداشتیم با افتخار پشتیبانی دادیم و حتی آموزش کار با بخش بخش سیستم بصورت کاملا رایگان !

اما ....

برخی از مشتریان این کمک را علارغم اینکه حتی در قوانین سایت بند 7 و 8 اعلام کردیم :

توجه داشته باشید ما پشتیبان سیستم WHMCS نمی باشیم و مسئولیتی در خصوص مشکلات سایت شما نداریم، اما تا جایی که بتوانیم شما را در حل مشکلات همراهی خواهیم کرد.

نسخه های خریداری شده عملا رایگان می باشند و شما صرفا بابت قالب مدیریت، فارسی ساز و اصلاحات کلی این مبلغ را پرداخت می کنید و مجموعه ما صرفا در خصوص این موارد مسئولیت دارند و شما رو پشتیبانی خواهند کرد.

اشتباها این همراهی و کمک را وظیفه دانسته و برخوردهای ناپسندی با همکاران ما داشتند. طبعا اگر کوتاهی توسط همکاران ما باشد همانطور که بارها اعلام کردیم کافیست به ما گزارش شود تا مورد را بررسی، پیگیری و در صورت مشخص شدن ماجرا برخورد لازم صورت گیرد. اما متاسفانه ...

برخی از مشتریان نیز در خصوص تاخیر در پاسخگویی اعتراض داشتند که با حذف پشتیبانی از سیستم WHMCS و تیکت های اسپم ( پاسخ های غیر مرتبط با محصولات تولید شده توسط ما و تیکت هایی با عنوان نا مشخص ) سرعت پاسخگویی چند برابر خواهد شد. از اینکه با پیشنهادات و انتقادات خود باعث پیشرفت ما و بهبود خدمات به خودتان هستید ممنونیم.

البته خدمات پشتیبانی VIP به لیست خدمات اضافه خواهد شد تا مشتریانی که نیاز به پشتیبانی های تخصصی دارند، این سرویس ها را تهیه کنند.

بزودی در نحوه انتشار نسخه های فارسی تغییراتی ایجاد خواهیم کرد.

کلیه محصولات سایت نیز همانطور که در بند 2 قوانین سایت قبلا اعلام شده، از پایانه هفته بصورت دوره ای خواهند شد. البته شرایط جدید برای جذب سرمایه کافی جهت تولید محصولات جدید، افزایش نیرو در بخش های پشتیبانی و فنی، تولید محصولات تخصصی سمت سرور و موارد دیگر می باشد.

از اینکه وقت گذاشتید و این مطلب را مطالعه کردید سپاسگذاریم